FOLIE

POLIETYLENOWE LDPE

Specyfikacja produktu:

Charakteryzują się wysokim stopniem przeźroczystości, elastycznością i wytrzymałością. Dodatkowo cechuje je bezwonność i szerokie zastosowanie.


 

FOLIE

POLIETYLENOWE HDPE

Specyfikacja produktu:

Charakteryzują się większą wytrzymałością przy mniejszych grubościach. Folia o szerokim zastosowaniu.


 

FOLIE

DO ZGRZEWAREK

Specyfikacja produktu:

Bardzo wytrzymała i odporna na uszkodzenia folia przeznaczona do zgrzewarek, o zastosowaniu przemysłowym i spożywczym.


 

FOLIE

DO MASZYN TYPU FLOW-PACK

Specyfikacja produktu:

Wielowarstwowe folie typu flow-pack o różnej szerokości, grubości. Rodzaj foli dobierany jest zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta.


 

FOLIE

TERMOKURCZLIWE

Specyfikacja produktu:

To folia przeznaczona do trwałego i łatwego pakowania takich produktów jak: butelki, kartony, puszki, tworzywa sztuczne. Zabezpiecza towar przed czynnikami zewnętrznymi i dodatkowo chroni przed mechanicznym uszkodzeniem. Dodatkowo zadrukowana staje się nośnikiem informacji o produkcie czy firmie.


 

FOLIE

ALUMINIOWE

Specyfikacja produktu:

Folia aluminiowa ma wielorakie zastosowanie. Świetnie sprawdza się przy pakowaniu takich produktów jak ryby, mięso, jarzyny, ponieważ nie dopuszcza, światła, wody i powietrza. Jest niezbędna przy pieczeniu, gdyż zatrzymuje ciepło wewnątrz. Polecamy folie o rożnej grubości i w różnych rozmiarach.


 

FOLIE

STRETCH

Specyfikacja produktu:

W naszej ofercie znajdą Państwo folię stretch przemysłową oraz spożywczą z niezbędnymi atestami do kontaktu z żywnością. Powszechnie jest stosowana aby zabezpieczyć towar przed uszkodzeniami mechanicznymi, czy wilgocią. Oferujemy w wielu rozmiarach, w rolkach maszynowych i ręcznych.