Poster Image For Mobiles
SKORZYSTAJ Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA

Od 27 lat zaopatrujemy naszych Klientów

Stale podnosimy swoje kwalifikacje i unowocześniamy park maszyn.

Jesteśmy firmą o charakterze produkcyjno-handlowym działającą od 1990 roku. W dziedzinie opakowań wypracowaliśmy na terenie południowo-wschodniej Polski niekwestionowaną wysoką pozycję. W swojej ofercie możemy pochwalić się przedstawicielstwem największych firm w branży m. in.: „Huhtamaki”, „Anis”, „LINPAC”, „Coveris”, „Narke”, „Modi” co stawia nas w gronie najlepszych. Naszym atutem jest bogaty asortyment ofertowy, który możemy zaproponować m.in. dla przemysłu cukierniczego, garmażeryjnego, owocowo – warzywnego, rybnego, barów i restauracji, sklepów i marketów.W latach 2008, 2011, 2013 oraz 2014 otrzymaliśmy wyróżnienie „Gazele Biznesu” przyznawane niezmiennie od 2000 roku w opraciu o ranking prowadzony przez Puls Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

Wysoka jakość oferowanych produktów (poświadczona licznymi certyfikatami) potwierdza nasz profesjonalizm. Atrakcyjne ceny i szybkie terminy realizacji zapewniają nam miejsce liderów na rynku. Przedsiębiorstwo posiada w pełni wykwalifikowany personel. Dysponujemy również nowoczesnym parkiem maszynowym i transportowym oraz dużą bazą produkcyjno – magazynową (ponad 3500 m kw.).

Zaliczając się do nowoczesnych firm, stale rozwijamy naszą bazę lokalową i do tej pory możemy pochwalić się już trzema filiami na terenie Podkarpacia. Pragniemy również coraz bardziej udoskonalać nasze usługi oraz oferować najbardziej wyszukany asortyment, aby poprzez pełne zadowolenie z naszych produktów i kompetentną obsługę zapewniać klientom satysfakcję ze współpracy z nami.

Certyfikat ISO 9001:2008
KLASTER Poligen
Gazela Puls Biznesu 2008
Gazela Puls Biznesu 2011
Gazela Puls Biznesu 2013
Gazela Puls Biznesu 2014